Duyurular

Duyurular

Avukatlık Stajı Bilgilendirmesi


21.05.2018

Şeref Hukuk Bürosu olarak,Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Staj Yönetmeliğinin 1.maddesinde, "Bu Yönetmeliğin amacı Avukatlık stajının hukuk bilgilerini bilimsel verilerden ayrılmaksızın ve bilimin yöntemlerini kullanarak somut olaylara uygulayabilen, yargılama süresince yargılama faaliyetinin yönetimine ve kararın oluşumuna etkin biçimde katılabilen, meslek ilke ve kurallarına bağlı, hak arama özgürlüğünün yaşama geçmesi için uğraş veren, insan haklarına saygılı, demokrasi ve hukukun üstünlüğünden ayrılmayan, bağımsız ve özgür avukatların yetişmesi için hukuksal, sanatsal, eğitsel olanakların sağlanmasıdır." belirtilen ilkere uygun şekilde staj eğitimi vermekteyiz.

Stajyerlerimize, özellikle yargılama sürecinin tümünü aktif bir şekilde yakından takip etme imkanı sağlayarak, meslek etiğine uygun hukuki danışmanlık ve davalarda temsil yetisi kazandırmayı amaçlamaktayız.

Staj başvurularınızı iletişim numaramızdan veya bizzat ofisimize gelerek yapabilirsiniz.  329 kez okundu
Avukatlık Stajı Bilgilendirmesi


Şeref Hukuk Bürosu olarak,Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Staj Yönetmeliğinin 1.maddesinde, "Bu Yönetmeliğin amacı Avukatlık stajının hukuk bilgilerini bilimsel verilerden a


Toplam Kayıt: 1 [1 - 1] arası   
Sayfa: 1
Bu internet sitesinde yer alan tüm açıklamalar tabi bulunulan yasal mevzuata uyumlu olarak sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Şeref Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler ve sair veriler Şeref Hukuk Bürosu’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.
64.012 Ziyaret