Çalışma Alanlarımız

Anayasa Hukuku
İdare Hukuku
Borçlar Hukuku
Ceza Hukuku
Aile Hukuku
Ticaret Hukuku
Tüketici Hukuku
İcra ve İflas Hukuku
 
 

Şeref Hukuk Bürosu olarak, aile hukukuna tabi uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerimize hukuki destekte bulunmaktayız.

Aile hukuku 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu'nun ikinci kitabında belirtilmiştir.Aile hukukunun içerisinde; nişanlanma, evlenme, evlenmenin hüküm ve sonuçları, boşanma, boşanmanın hüküm ve sonuçları, mal rejimleri ve vesayete ilişkin hükümler yer almaktadır.

Aile hukuku bakımından özellikle; taraflar arasında nişanın bozulması sebebiyle hediyelerin geri verilmesinden doğan uyuşmazlıklar, batıl olan evliliklere ilişkin uyuşmazlıklar, boşanma, nafaka, velayet ve eşler arasındaki mal rejimlerinden doğan uyuşmazlıkların çözümünde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Aile Hukuku


Bu internet sitesinde yer alan tüm açıklamalar tabi bulunulan yasal mevzuata uyumlu olarak sadece bilgilendirme amacı gütmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Şeref Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler ve sair veriler Şeref Hukuk Bürosu’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.
75.834 Ziyaret